Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych z wielu źródeł! - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz!


» Jak wy/grać w Lotto przez Internet? «


Bezpieczny Sposób Gry w Międzynarodowe Lotto, w tym Gra Grupowa!


Aktualności z Amigo

Aktualizacja: 31 marca 2014 Amigo nadal NIE ŻYJE....

07/03/2014
Z powodów niezależnych od nas, przedłużył się czas zmiany siedziby Fundacji.
W związku z tym, planowany termin wznowienia gry w lotto, jesteśmy zmuszenie przesunąć na koniec marca. Przepraszamy za zaistniałe kłopoty i liczymy na wyrozumiałość naszych Uczestników.

14/02/2014
Informujemy, że z powodu działań organizacyjnych - zawieszamy działalność gry w lotto z dniem dzisiejszym, a przypuszczalny termin wznowienia - z początkiem marca.

18/12/2013
Informujemy, że w ramach prowadzonych usług - wprowadzamy dodatkową możliwości gry w Multi Multi (pierwsze losowanie 02.01. 2014 r.)....

26/11/2013
Informujemy, że w ramach prowadzonych usług - wprowadzamy dwie dodatkowe możliwości gry w lotto, a są nimi: 1. Mini Lotto (pierwsze losowanie 03.12.2013 r.)...

26/11/2012
Informujemy że wprowadzony został wybór czy Uczestnik chcę korzystać z opcji "Abonamentu odnawialnego" czy też nie. Zmian można dokonać w menu : "Gra Abonament" – "Ustawienia Zakładów"

27/10/2012
Ważna informacja dotycząca poprzedniego komunikatu.
Ponieważ część naszych Uczestników źle zrozumiała jeden z punktów ostatniego komunikatu, informujemy że:
„Abonament odnawialny” jest uzupełniany wyłącznie do kwoty 32,00 PLN.
Pozostałe wygrane oraz Udziały Zespołowe są cały czas do dyspozycji Uczestnika, więc może je przeznaczyć na dodatkową licytacje, opłacenie własnych typów lub po prostu dokonać wypłaty.
„Abonament odnawialny” jest uzupełniany w pierwszej kolejności z „Dodatkowych środków na grę”, a w przypadku ich braku z wygranych.
Przykład uzupełnienia „Abonamentu odnawialnego”:
Jeśli Uczestnik posiada abonament w Grupie „Z” - w wysokości 32 PLN
i został wydany 1 zakład abonamentowy za 20 groszy – to Uczestnikowi pozostało na koncie 31,80 PLN.
Oznacza to, że jeśli Uczestnik wyg rał np.10 PLN to są dwie alternatywy odnowienia abonamentu:
1. Jeśli Uczestnik posiada „Dodatkowe środków na grę” np. 5zł wówczas z tych środków zostanie pobrane 20 groszy.
2. Jeśli Uczestnik nie posiada „Dodatkowych środków na grę”, wówczas 20 groszy zostanie potrącone z wygranej.

25/10/2012
Informujemy, że z początkiem listopada uruchomimy Fundacje „AmigoBONUS”.
Ponieważ nie chcemy robić przerwy w grze, więc sukcesywnie wprowadzamy zmiany, które w dużym stopniu ułatwiają grę i zmotywują do gry obecnych i nowych Uczestników, np. jedną z takich zmian jest:
Abonament odnawialny
Od dzisiaj już nie musisz pamiętać o uzupełnianiu abonamentu, ponieważ abonament będzie automatycznie uzupełniany po każdym losowaniu do pełnej kwoty z wpłat na grę/licytację lub z
wygranych.
Co to oznacza dla Ciebie?
Twoja gra już nigdy nie zostanie przerwana z braku opłaconego abonamentu. Teraz będziesz uczestniczył w grze systemowej "non-stop"! Dla przykładu, te trafione 6-ki, przeszły Ci "koło nosa" - właśnie z powodu, braku "pełnej gry systemowej", a w przypadku gry w lotto - to obowiązek.
Opcja "odnawialnego abonamentu" pozwala Ci grę latami, można powiedzieć, że aż do trafienia 6-ki.
Opcja ta została wprowadzona również z konieczności, ze względu na fundacje, która wkrótce zostanie uruchomiona. W tym przypadku chodzi o Sponsorów/Darczyńców, którzy wyłącznie grają dla Fundacji, a ich nie interesują dodatkowe wpłaty abonamentów.
Pomimo, że strona Fundacji nie została jeszcze w całości zakończona, lecz można ją już zobaczyć i zapoznać się z działaniami, które podejmie Fundacja. Zobacz www.Fundacja.AmigoBONUS.com
W przypadku pytań o dodatkowe informacje, np.: dotyczące ofert pracy oraz innych pytań związanych z Fundacją – wybierz opcję „Pomoc/kontakt” na www.AmigoLOTTO.com

18/10/2012
Informujemy, że wprowadziliśmy nowe opcje, dzięki którym:
- możesz dokupić dowolną ilość powtórzonych zakładów (1/20) w otrzymanym Typie, aż do ich wyczerpania, a to oznacza, że masz możliwość gry zakładem pełnym (20/20). Szczegóły dotyczące tej możliwości gry są w menu GRA ABONAMENT - Zakłady, trafienia i rozliczenie.
- masz możliwość wyboru z "Automatu" i sam określasz dla siebie, czy chcesz lub nie chcesz otrzymywać powtórzone Typy. Opcja ta jest umieszczona w menu GRA ABONAMENT – Ustawienia Zakładów.

17/09/2012 
Informujemy, że na obecny moment w "Tabeli TWOJE ZAKŁADY TRAFIENIA I ROZLICZENIA " zostały pokazane rozliczenia normalne i z plusem na bazie kwot, które są płacone przez Totalizator Sportowy dla danego losowania, tzn.
dla trójki – 10 zł (losowanie z plusem)
dla trójki – 24 zł (losowanie normalne)
dla czwórki – 100zł (losowanie z plusem)
dla czwórki - kwota która wynika z podziału wygranych i wynosi około 200 zł
Od losowania wtorkowego rozliczenie będzie oparte na nazewnictwie, które podajemy poniżej:
dla losowania normalnego literkę "A"
dla losowania z plusem literkę "B"  

13/09/2012
Informujemy że od dnia 14 września wszystkie zakłady abonamentowe będą wydawane z opcją "PLUS". 1 zakład częściowy będzie kosztował tylko 20 groszy.
Uczestnik, nie ma potrzeby dokonywania dodatkowej opłaty, ponieważ opłaty na grę będą pobierane z dotychczas opłaconych abonamentów. Oznacza to, że po prostu skróci się okres gry, tzn. ze 160 losowań na odpowiednio krótszy w zależności od kwoty, którą Uczestnik posiada na koncie. Uczestnik oczywiście może dokupić nowe abonamenty po 32,00 zł na grę z Plusem na okres pełnego roku.

11/09/2012
Informujemy, że jako Uczestnik (po zalogowaniu się) możesz już dokonać wpłaty na grę "Lotto PLUS". Proszę wybrać w MENU, kat. "Twoje finanse/WPŁATY" i dokonać wpłaty "Abonamentu rocznego" w wys. 32 zł. Oczywiście, można również dokonać wpłaty wielokrotnej, wówczas będziesz grać większą liczbą zakładów. W przypadku dokonania wpłaty przed 14 września do tego dnia będą wydawane zwykłe zakłady po 15 groszy natomiast od 14 września zakłady z plusem po 20 groszy.  

03/09/2012
Informujemy, że dnia 1 września znów została trafiona 5-ka i ogromna ilość niższych wygranych, natomiast 6-ka ominęła nas dosłownie znów o milimetry. Jednak szybko dodajemy, że trafienie 6-ki jest nieuniknione.
Gra w lotto jest grą matematyczną i systemową, nie znosi żadnych skoków, nie rozumie także słów "kumulacja", które to słowo wymyślił człowiek.
Gra na "wysoką kwotę kumulacji" jest dla "systemowej gry" totalnym zaprzeczeniem.
Wobec powyższego, prosimy o konsekwentną grę, tzn. systematyczną i nieskokową - bez względu na wysokość kumulacji.
Zespół AmigoLOTTO
Życzy powodzenia w dalszej grze
P.S.
Proszę nie zapominać o "Tworzeniu własnego Zespołu"

30/08/2012
Komunikat ten dotyczy informacji uzupełniającej i pytań - gdzie są bliższe informacje na temat „Tworzenia Grupy Zespołowej”.
Przepraszamy za niedociągnięcie i informujemy, że szczegółowe informacje są na str. www.AmigoLOTTO.com w menu: „Tabela wypłat” zobacz „Symulacja Twojego przyszłego wynagrodzenia”. Kliknij, wejdź i przygotuj się na przyszłą swoją pensję. Możesz nawet robić pewne plany na przyszłość.
Komunikat dot. zmian, które wprowadza „Totalizator Sportowy S.A.”
Zmiany te dotyczą dodatkowych możliwości gry, które udostępnia „Totalizator” dla grających w LOTTO.
Zwiększ swoje szanse na Wielką Wygraną. Zagraj w Lotto z Plusem! Od 14 września 2012 r. do każdego zakładu Lotto możesz dopłacić złotówkę, by Twoje liczby wzięły udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych!
Jak działa Plus?
1. Po każdym losowaniu Lotto odbywa się dodatkowe losowanie
6 z 49 liczb. Gdy padną w nim przynajmniej trzy liczby z Twojego zakładu Lotto – wygrywasz! To druga szansa na wygraną!
2. Za trafienie „szóstki” wygrywasz gwarantowany milion złotych. Za „piątkę” – trzy i pół tysiąca,
za „czwórkę” – sto, a za „trójkę” – dziesięć złotych.

Informujemy, że powyżej wymienione dodatkowe możliwości gry zostaną u nas wprowadzone i Uczestnicy będą z nich mogli korzystać od dnia 14 września 2012 r.
Jest to z pewnością dodatkowa motywacja do gry, tym bardziej, że u nas za tą dodatkową możliwość trafienia 6-ki zapłacisz tylko 5 groszy więcej, tzn. że cena 1 zakładu częściowego wyniesie: 15 groszy (obecna cena) + 5 groszy (opcja dodatkowa) = 20 groszy cena 1 zakładu częściowego. Abonament roczny na grę w Lotto z Plusem 32 zł.
Życzymy dużej wygranej
AmigoLOTTO

28/08/2012
Informujemy, że bardzo szybko zwiększa się ilość Liderów, którzy zrozumieli jak ogromne korzyści można osiągnąć z "TWORZENIA WŁASNEGO ZESPOŁU GRAJĄCYCH".
Oni już wiedzą, że otrzymują 50% kwoty własnej wygranej, lecz poza tym każdego miesiąca odbierają wysokie pensje - to jest ICH GWARANTOWANA WYGRANA, która MOŻE NAWET KILKUKROTNIE PRZEWYŻSZAĆ TRAFIENIE 5-KI.
Postaraj się pójść za ich przykładem i natychmiast rozpocznij „TWORZENIE WŁASNEGO ZESPOŁU GRAJĄCYCH”. Tylko on zagwarantuje Ci wysokie miesięczne pensje.
Nie zwlekaj więc i zacznij działać !
Masz rodzinę, przyjaciół i znajomych, każdy z nich chce mieć pieniądze, a przy obecnym bezrobociu i kryzysie, który ciągle postępuje - jest to szczególnie ważne i nie powinno być dla Ciebie bez znaczenia.
Każdy z Twoich znajomych skorzysta z Twojej propozycji "STAŁEJ MIESIĘCZNEJ PENSJI". Natychmiast powiedz im o takiej możliwości, a na swoją pensję nie będziesz musiał długo czekać.
Dobrym przykładem jest ten poniższy wykaz Liderów, którzy już otrzymują stałe miesięczne pensje.
----------------------------------------------------------------------
Login: | Lider, miejscowość | W licytacji Uczestniczy |
| osób/zakładami: |
---------------------------------------------------------------------
k...w Lider Głogów 327/1983
w...k Lider Wrocław 291/1925
z...n Lider Szczecin 241/1871
q...x Lider Gliwice 212/1437
r...s Lider Warszawa 143/908
j...y Lider Jastrowie 131/506
r...5 Lider Rybnik 123/420
g...8 Lider Braniewo 137/547
h...5 Lider Dąbrowa 126/489
s...k Lider Rydułtowy 121/417
p...m Lider Katowice 155/526
z...o Lider Sosnowiec 28/176
-------------------------------------------------------------------
Życzymy powodzenia w działaniach
AmigoLOTTO

09/08/2012
Dziękujemy Uczestnikom za wiele telefonów z gratulacjami, które podkreślają nasze konkretne działania w dążeniu do celu, tzn. trafienia 6 i wyrażają chęci dalszego Uczestnictwa w grze, która gwarantuje trafienie 6-ki.
Dziękujemy za telefony, lecz przy okazji bardzo prosimy o dodanie opinii na naszej stronie, które pozwolą innym uwierzyć w to co Ty jako Uczestnik już sprawdziłeś.
Szczególnie apelujemy do Uczestników, którzy zarabiają pieniądze z wygranych w stworzonej przez siebie grupie graczy.
Napisane przez Ciebie rekomendacje pomogą przede wszystkim Tobie w osiągnięciu celu, a jest nim stała miesięczna pensja, którą będziesz otrzymywał za wygrane.
Z góry dziękujemy za opinie i życzymy trafienia 6-ki.
KORZYSTAJ Z NASZYCH INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ
GRAJ - LICYTUJ - WYGRYWAJ !
Zespół AmigoLOTTO

04/08/2012
W dniu 02.08.2012 r. „System AmigoLOTTO” WYTYPOWAŁ 41 PIĄTEK lecz tylko jedna została wykupiona przez Uczestników.
OD TRAFIENIA SZÓSTKI DZIELIŁ NAS DOSŁOWNIE „MILIMETR”.
O skuteczności naszego systemu powinien świadczyć fakt, że gracze z całej Polski grający w kolekturach trafili tylko 40 piątek - w tym jedna nasza.
Wynika z tego, że „Nasz system” wydaje naprawdę bardzo skuteczne typy, które są w stanie osiągnąć ogromne ilości trafień.
Przy wykupieniu wszystkich zakładów z „naszego systemu” byłoby trafionych ogółem w całej Polsce 80 piątek, a więc ponad połowa została by trafiona przez naszych Uczestników.
Na przykładzie tego losowania widać, że NASZ SYSTEM GRY SIĘ SPRAWDZA, więc koniecznie graj i licytuj zakładami za 15 groszy lub wielokrotnością tych zakładów (co zwiększa jeszcze bardziej Twoje szanse trafienia wygranej) – te właśnie „grosiki” mogą Ci przynieść miliony !
Zapraszamy do gry i życzymy szczęścia w grze.
Pozdrawia
Zespół AmigoLOTTO

0 komentarze:

Prześlij komentarz

MÓJ DOCHÓD Z OSTATNICH 6 MIESIĘCY i... widoczny progres