Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych z wielu źródeł! - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz!


» Jak wy/grać w Lotto przez Internet? «


Bezpieczny Sposób Gry w Międzynarodowe Lotto, w tym Gra Grupowa!


Gwarancja wypłaty trafionej szóstki

Nieuzasadniona obawa, że AmigoLotto nie wypłaci wygranej pierwszego stopnia swoim członkom najczęściej uniemożliwia podjęcie słusznej decyzji przez potencjalnych, nowych graczy. Tymczasem trzeba sobie uzmysłowić kilka faktów:

1. AmigoLotto to w pełni legalna firma z jawnym adresem pocztowym, KRS i NIP prowadzona przez Pana Wiesława Mroza

2. Opracowanie i wykonanie zaawansowanego systemu informatycznego AmigoLotto, trwało ponad 5 lat - została włożona w to ogromna praca, wysiłek intelektualny i finansowy.
To nie koniec - platforma jest stale modernizowana w odpowiedzi na oczekiwania użytkowników. Obecnie system przeprowadza perfekcyjnie operacje wydawania zakładów systemowych na grę Lotto oraz rozliczeń finansowych (wygrane, udziały itp.), których wykonuje setki tysięcy po każdym losowaniu.

3. W tej sytuacji (dopracowana i unikalna platforma gry zespołowej Lotto), trafienie szóstki, zwinięcie interesu i zniknięcie byłoby szczytem głupoty i krótkowzroczności! Dlaczego? Ponieważ pierwsza trafiona i wypłacona 6-ka będzie dla AmigoLotto potężną reklamą, która ułatwi zapraszanie nowych graczy przez obecnych członków. Czyli pozwoli pozyskać nową rzeszę klientów, którzy dotychczas charakteryzowali się wspomnianą obawą. Innymi słowy, uczestnicy rozpoczną konkretną grę z pełnym zaufaniem, a zespół AmigoLotto osiągnie założony cel i ogromną przyjemność z dobrze wykonanej pracy.

Twórców AmigoLotto cechuje produktywna wyobraźnia, co widać po stworzonym systemie gry zespołowej. Pracowali po to, aby TRAFIAĆ szóstki jak najczęściej, więc dochodowa przygoda dla wszystkich uczestników dopiero się rozpoczęła.

Na koniec chciałbym zaznaczyć, że system AmigoLotto już wielokrotnie wytypował 6-stki, lecz z powodu braku wystarczającej ilości uczestników, nikt ich nie wykupił!!! Te informacje można osobiście zweryfikować dzięki funkcji "Kontrola losowań", która zawiera bieżące i archiwalne typy systemu.
Także nieuzasadniona obawa i rezygnacja z wykorzystania możliwości tego projektu pozbawiła wielu ludzi wielu tysięcy złotych!

► ZAPRASZAM DO DALSZEJ LEKTURY ◄

WŁAŚCIWA KOLEJNOŚĆ DZIAŁAŃ

1. Zrozum wyjątkowe możliwości AmigoLotto, w tym celu przeczytaj 2 artykuły: 

2. Dołącz do projektu - pomocny tutorial:
Rejestracja w AmigoLotto

3. Buduj własny zespół (nieobowiązkowo!), w tym celu przeczytaj:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

MÓJ DOCHÓD Z OSTATNICH 6 MIESIĘCY i... widoczny progres