Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych z wielu źródeł! - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz!


» Jak wy/grać w Lotto przez Internet? «


Bezpieczny Sposób Gry w Międzynarodowe Lotto, w tym Gra Grupowa!


Jak zapraszać nowych graczy i budować własną grupę?

AmigoLotto udostępnia mnóstwo materiałów promocyjnych i narzędzi, dzięki którym można przeprowadzić skuteczne kampanie reklamowe nie tylko w Internecie (marketing online), ale także w terenie (marketing offline).

1. Zaloguj się na swoim koncie AmigoLotto
2. Kliknij "Amigo Kolektura"...


3. Tematy w kolumnie "Amigo Kolektura" opisują zasady sprzedaży zakładów przez sms.
Każdy użytkownik platformy, który posiada telefon komórkowy może w ten sposób sprzedawać zakłady i budować własną grupę graczy, ponieważ klient, który zakupił zakład via sms jest automatycznie przypisywany do grupy lidera!
Natomiast w kolumnie "Reklama" są udostępnione materiały do promocji AmigoLotto w terenie (wstępne rozmowy, plakaty, ulotki itp.) oraz w Internecie (linki referencyjne i banery graficzne).


Marketing w terenie to przede wszystkim roznoszenie ulotek/plakatów, które trzeba pobrać na własny komputer i wydrukować oraz sprzedaż zakładów poprzez sms.
Skuteczne i sprawdzone strategie offline:

Wyjaśnienie możliwości systemu AmigoLotto właścicielowi osiedlowego sklepu (najlepiej spożywczego). Może on w szybki i łatwy sposób stworzyć własną kolekturę Lotto, dzięki możliwości sprzedaży zakładów przez sms, i budować "osiedlową" grupę graczy sobie i Tobie jednocześnie :) Strategię można spotęgować namierzając innych, otwartych na innowacje właścicieli sklepów w swojej okolicy - oczywiście mieszkańcy dużych miast mogą tą strategię łatwiej dublować niż mieszkańcy małych miasteczek.

Wyjaśnienie możliwości projektu kolegom i koleżankom w pracy również okazuje się bardzo skuteczne. Szczególnie jeśli w firmie praktykowana jest grupowa zrzutka na zakup zakładów - AmigoLotto wykorzystuje tą samą idee ale poprzez Internet!

Natomiast marketing online polega m.in. na promocji własnego linka referencyjnego na portalach społecznościowych, forach, poprzez komunikatory typu gg lub skype (opisy lub bezpośredni kontakt ze znajomymi) oraz na wysyłaniu emaili do znajomych.

AmigoLotto oprócz linków udostępnia także banery graficzne, które można umieścić na własnym blogu/stronie www.
Sugeruje korzystać z linków odsyłających bezpośrednio na stronę amigolotto.com, a nie na amigobonus.com.

UWAGA! Graczom z mojej grupy przedstawiam wyjątkowo skuteczny patent na szybką budowę własnego zespołu! Po rejestracji skontaktuj się ze mną - namiary masz na prawym panelu tej strony.


► ZAPRASZAM DO DALSZEJ LEKTURY ◄

WŁAŚCIWA KOLEJNOŚĆ DZIAŁAŃ

1. Zrozum wyjątkowe możliwości AmigoLotto, w tym celu przeczytaj 2 artykuły: 

2. Dołącz do projektu - pomocny tutorial:
Rejestracja w AmigoLotto

3. Buduj własny zespół (nieobowiązkowo!), w tym celu przeczytaj powyższy artykuł.

1 komentarze:

finanse pisze...

Bardzo czytelnie zrobiona pomoc, proponuje dodać jeszcze info o Kolektorze chodzącym i sprzedaży zakładów przez SMS.
Pozdrawiam

Prześlij komentarz

MÓJ DOCHÓD Z OSTATNICH 6 MIESIĘCY i... widoczny progres